Żółw morski składa 88 jaj na plaży w Phang Nga

Phangnga –

Zielony żółw morski złożył 88 jaj na plaży na terenie Parku Narodowego Similan.

Pracownik parku narodowego Mu Ko Similan powiedział Phuket Express, że we wtorek rano (4 czerwca) znalazł ślady matki żółwia morskiego na plaży na terenie parku narodowego.

W końcu znaleźli gniazdo żółwia morskiego. W gnieździe znaleźli 88 jaj żółwia zielonego. Jaja przeniesiono w bezpieczne miejsce na plaży. Gniazdo jest również chronione przed warunkami atmosferycznymi i innymi zwierzętami. Władze parku stwierdziły, że młode żółwie morskie powinny wykluć się za około 60 dni.

Odpowiedni artykuł:

Wyspy Similan i Surin w dystrykcie Kuraburi w Phang Nga są tymczasowo zamknięte dla turystyki.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.