Nietrzeźwy Rosjanin zakłócający spokój w hotelu w Phuket zatrzymany przez policję w Karon

Karon-

Nietrzeźwy Rosjanin, który spowodował scenę i zakłócał spokój w hotelu w Phuket, został zatrzymany przez policję w Karon.

Policja w Karonie została powiadomiona o nietrzeźwym obcokrajowcu krzyczącym z hotelowego balkonu w poniedziałek (3 czerwca) o godzinie 30:3.rd) w niezidentyfikowanym hotelu w Karoniu.

Po przybyciu na miejsce Phuket Express i policja Karon zastały Rosjanina krzyczącego z balkonu w wynajętym pokoju i grożącego, że zeskoczy. Do wynajętego pokoju hotelowego znajdującego się na piątym piętrze przyjechała policja wraz z tłumaczem języka rosyjskiego. Policja poprosiła Rosjanina o otwarcie drzwi, ale nie było odpowiedzi.

Personel hotelu użył zapasowego klucza do otwarcia drzwi i na łóżku znaleziono Rosjanina. Policja z łatwością go aresztowała, ponieważ po poprzednim pokazie krzyków wydawał się zmęczony i zdezorientowany. Został zabrany na pobliski komisariat policji w celu poddania się badaniu na obecność narkotyków.

Policja w Karonie nie ujawniła nazwiska Rosjanina.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.