Nietrzeźwy Amerykanin aresztowany po kradzieży telefonu komórkowego cudzoziemce na plaży Kata

kata –

Nietrzeźwy Amerykanin został aresztowany po tym, jak ukradł telefon komórkowy cudzoziemce na plaży Kata.

W niedzielę (2 czerwca) w mediach społecznościowych pojawiło się wideo przedstawiające cudzoziemca kradnącego telefon komórkowy cudzoziemce, która pływała w Karon Beach.nd). Policja w Karon powiedziała „Phuket Express”, że mężczyzna, o którym mowa, to amerykański turysta, który był pod wpływem alkoholu. Cudzoziemka widziała, jak cudzoziemiec kradnie jej telefon komórkowy, który położyła na plaży, gdy była w morzu w pobliżu brzegu.

Natychmiast wyszła z wody i spotkała złodzieja, który uparcie próbował przytrzymać jej telefon. Ratownicy z Phuket pospieszyli, aby pomóc jej złapać cudzoziemca i zwrócić jej telefon, zanim wezwali policję. Zdarzenie widziało wielu świadków, dlatego podejrzany został przewieziony na komisariat policji w Karon.

Cudzoziemka początkowo nie chciała podejmować kroków prawnych przeciwko mężczyźnie, ponieważ odzyskała telefon komórkowy.

Policja w Karon zdecydowała się jednak wnieść oskarżenie przeciwko cudzoziemcowi za zakłócanie porządku publicznego. Odpowiednia policja nie ujawniła nazwisk obu obcokrajowców biorących udział w tej sprawie.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.