Odkryj Phuket PRIDE 2024

KOMUNIKAT PRASOWY:

„Discover Phuket PRIDE 2024” otworzy przestrzeń dla społeczności LGBTQ+, zarówno lokalnej, jak i międzynarodowej.
Wielka parada rozpocznie się o godzinie 5:XNUMX koncertem, w którym wystąpią Gam Wichayanee, Mum Laconics, Patcha Chunudom i Ben Chalatitand. Następnie słynna tajska supergwiazda prowadzona przez Micka Thongrayę, Aof Chanapol, DJ Bookko, Kai Varayuth, Big Thongpoom i wiele gwiazd.

 

Wydarzenia odbędą się 29 czerwca; promowanie Phuket jako wyspy, która wita „wszystkich i wszystkich”, oraz pobudzenie turystyki i naszej lokalnej gospodarki.
Do zobaczenia na Starym Mieście w Phuket (Talat Yai) od 5:XNUMX do północy.
Wielka parada rozpoczyna się o 5:2024 „Odkryj Phuket PRIDE XNUMX @ Old Town”

– Wielka parada PRIDE z udziałem wielu lokalnych firm i organizacji oraz ponad dużą tęczową flagą przejedzie przez stare miasto w Phuket

– Koncert na żywo w wykonaniu znanych tajskich artystów i gwiazd

– Sześć punktów „odprawy” w całym mieście Phuket promujących „Miesiąc DUMY”

– Wydarzenia edukacyjne na temat dobrego samopoczucia i zapobiegania niepożądanym problemom zdrowotnym

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.