AKTUALIZACJA: Słynny zbiegły tajski więzień przybywa na lotnisko Nakhon Si Thammarat, lecąc z Indonezji

Nakhon Si Thammarat -

Wybitny zbiegły więzień przybył bezpośrednio z Indonezji na międzynarodowe lotnisko Nakhon Si Thammarat.

Nasze poprzednie historie:

Policja poszukuje tajskiego więźnia, który uciekł podczas leczenia w szpitalu w Nakhon Si Thammarat w październiku 2023 r.

Tajski Departament Więziennictwa zwiększył kwotę nagrody ze 100,000 1,000,000 bahtów do XNUMX XNUMX XNUMX bahtów dla każdego, kto poda szczegóły prowadzące do aresztowania wybitnego zbiegłego więźnia w południowej Tajlandii.

Podejrzany, który pomógł prominentnemu więźniowi w Nakhon Si Thammarat uciec ze szpitala i uniknąć policji, został aresztowany, podczas gdy sam więzień nadal pozostaje na wolności.

Wybitny zbiegły więzień w Nakhon Si Thammarat wciąż żyje po długotrwałej strzelaninie z tajską policją w paśmie górskim w Trang.

Według doniesień, w czwartek (30 maja) w Indonezji aresztowano wybitnego zbiegłego więźnia w Nakhon Si Thammarat, który w zeszłym roku brawurowo uciekł, a później wdał się w strzelaninę z policją i ponownie uciekł.th).

Teraz aktualizacja:

We wtorek, 4 czerwca o godzinie 5:40 luksusowy lot czarterowy Gulfstream G550 mogący pomieścić 16 pasażerów przyleciał bezpośrednio z Indonezji na międzynarodowe lotnisko Nakhon Si Thammarat.

Na pokładzie znajdował się wcześniej zbiegły więzień Chaowalit Thongduang, znany również jako „Pang Nanod”. Na lotnisku obecny był kontyngent składający się z ponad 200 funkcjonariuszy i dziesięciu pojazdów, aby zabezpieczyć jego transfer. Następnie został eskortowany na komisariat policji miejskiej Nakhon Si Thammarat, położony około 26 kilometrów od lotniska, gdzie obecnie jest przetrzymywany.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.