Brytyjski motocyklista nie żyje po śmiertelnym zderzeniu motocykla w Patong

Patong-

W środę rano, 5 czerwca, na drodze Phang Mueang Sai Kor przed komisariatem policji w Patong miał miejsce tragiczny wypadek. Brytyjski motocyklista stracił życie po zderzeniu z innym motocyklem i pickupem.

Służby ratunkowe szybko przybyły na miejsce i zastały dwa uszkodzone motocykle porozrzucane po drodze. W pobliżu znaleźli pickupa, który brał udział w zderzeniu.

Jeden z tajlandzkich motocyklistów odniósł umiarkowane obrażenia, natomiast obywatel Birmy kierujący pickupem nie odniósł żadnych obrażeń. Niestety, na miejscu stwierdzono śmierć zagranicznego motocyklisty, później zidentyfikowanego jako obywatel Wielkiej Brytanii.

Według relacji naocznych świadków tajlandzkiego kierowcy i birmańskiego kierowcy oba pojazdy jechały w tym samym kierunku. Brytyjski kierowca rzekomo próbował wyprzedzić inny pojazd, ale tragicznie stracił panowanie nad pojazdem i przed kolizją zjechał na przeciwny pas.

Policja w Patong nie podała natychmiast nazwisk zmarłych ani innych osób biorących udział w wypadku.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.