Nie żyje 14-letni motocyklista BMW Sedan wjeżdża w niego w Thalang

Thalang –

14-letni kierowca zginął na miejscu po zderzeniu BMW z jego motocyklem w podokręgu Thep Krasattri.

Policja w Thalang została powiadomiona o wypadku w środę wieczorem (5 czerwca).th) na pasie w kierunku północnym Thep Krasattri Road przy zakręcie w pobliżu stacji benzynowej. Służby ratownicze i Phuket Express przybyły na miejsce, aby znaleźć uszkodzony motocykl i sedana BMW na drodze.

14-letni motocyklista pochodził z Thalang i lekarz stwierdził zgon na miejscu. Jego imię i nazwisko zostało ukryte ze względu na wiek. Kierowca BMW, zidentyfikowany jedynie jako pan Phontoe, lat 40, z Thakua Thung w Phang Nga, stawił się na komisariacie policji w Sakoo, który znajduje się około 10 kilometrów od miejsca zdarzenia. Pan Phontoe zostawił BMW na miejscu wypadku i oddalił się z miejsca zdarzenia, po czym niemal natychmiast stawił się na komisariacie policji.

Przyjaciel ofiary, zidentyfikowany jedynie jako pan Eakkapong lub Eak, powiedział dziennikowi The Phuket Express, że jechał w pobliżu innym motocyklem. Motocykl pana Eaka zepsuł się podczas próby zawrócenia. Ofiara i pan Eak próbowali ustalić przyczynę mechanicznej awarii motocykla w chwili wypadku.

Policja w Thalang nie ustaliła jeszcze ewentualnych zarzutów prawnych wobec kierowcy sedana. Pułkownik policji Thalang Nikorn Choothong powiedział Phuket Express, że pan Phontoe został poddany badaniu na zawartość alkoholu w organizmie, ale nie przekroczył on dopuszczalnego limitu.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.