Koh Samui będzie obchodzić Miesiąc Dumy przez cały czerwiec

KOMUNIKAT PRASOWY:

Koh Samui będzie obchodzić Miesiąc Dumy podczas MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU PRIDE NATION SAMUI, który przez cały czerwiec przemieni wyspę w żywy pokaz kolorów tęczy. Uroczystość rozpoczyna się na międzynarodowym lotnisku Samui, gdzie wita się przybywających turystów serią przedmiotów związanych z dumą. Kluczowe lokalizacje, takie jak stanowiska odbioru bagażu, strefy odpraw i fontanna w centralnej hali, zostaną udekorowane tak, aby od samego przybycia nadawały świąteczny ton.

Centrum handlowe Central Samui Mall, ulica Chaweng, a nawet przejścia dla pieszych, rozciągające się do serca wyspy, zostaną ozdobione tęczowymi kolorami, co wzmocni świąteczną atmosferę na całej wyspie. Ten dekoracyjny wysiłek ma na celu stworzenie przyjaznego i włączającego środowiska dla wszystkich odwiedzających.

Uroczystości osiągną punkt kulminacyjny w parku publicznym PRU Chaweng, głównym parku publicznym na Koh Samui, w którym znajduje się ważne miejsce odprawy MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL PRIDE NATION SAMUI podczas wielkiego finału.

Od 24 do 29 czerwca PRIDE NATION WEEK oferuje zabawne, ale znaczące zajęcia, w tym wydarzenia na rzecz równości małżeńskiej i imprezy tematyczne celebrujące społeczności drag, gejów i queer. W tygodniu odbędzie się także Parada Pride Sunset Parade, która zakończy się wielkim festiwalem muzycznym, który przyciągnie uczestników Pride z całego świata.

Powyższe jest komunikatem prasowym Departamentu PR rządu Tajlandii.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.