Kobieta z Patong doznała obrażeń po tym, jak postrzelił ją zazdrosny chłopak. Twierdzi, że to był wypadek

Patong-

Kobieta, zidentyfikowana jedynie jako pani Lek (alias), odniosła ranę postrzałową w ramię podczas sprzeczki ze swoim chłopakiem, panem Niwatem (40 l.), w sklepie z owocami przy Sirirat Road w Patong. Do zdarzenia doszło po tym, jak pan Niwat odkrył, że pani Lek rzekomo pozostawała w tajnym związku z pracownikiem sklepu owocowego w Birmie.chmiel.

Pan Niwat przyznał się, że umyślnie zranił pani Lek pistoletem. Podczas kłótni padły dwa strzały w sufit i tragicznie jedna z kul odbiła się rykoszetem w dół, trafiając panią Lek. Pracownik rzekomo zamieszany w sprawę był obecny, ale uciekł z miejsca zdarzenia przed przybyciem organów ścigania.

Policja w Patong prowadzi dochodzenie w sprawie zdarzenia, a zarzuty związane ze strzelaniną są w toku.

Nie było od razu jasne, czy pistolet używany przez pana Niwata był legalny, czy nie.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.