Znaleziono martwego żółwia morskiego z Phuket, w środku znajdował się plastik

Phuket-

Na plaży w Thalang na Phuket znaleziono martwego żółwia morskiego. Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) otrzymał powiadomienie o smutnym incydencie od pracownika hotelu przy plaży Surin w Cherng Talay w środę, 5 czerwca.

Po przybyciu na miejsce znaleźli samca żółwia zielonego o długości 48.5 centymetra, szerokości 47 centymetrów i wadze siedmiu kilogramów. Pomimo braku zewnętrznych ran żółw zaczął się rozkładać.

Sekcja zwłok wykazała, że ​​w jelitach żółwia znajdował się plastik, który prawdopodobnie był przyczyną jego śmierci. Ten niefortunny incydent uwydatnia ciągły problem zanieczyszczenia morza.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.