Śmierć chińskiego pieszego po wypadku motocyklowym w Rawai

Rawaj –

58-letni chiński pieszy zginął po zderzeniu z motocyklem w Rawai w piątkowy wieczór (7 czerwca)th).

Policja w Chalong została powiadomiona o wypadku o godzinie 7:30 na Wiset Road, naprzeciwko stacji benzynowej w Rawai. Na miejsce przybyły służby ratunkowe i Phuket Express. Na drodze znaleziono uszkodzony motocykl. Kierowca, zidentyfikowany jedynie jako 30-letni Detnarong i jego pasażerka, 31-letnia Natthakarn, odnieśli kilka obrażeń. Zabrano ich do pobliskiego szpitala.

Piesza, 58-letnia obywatelka Chin, odniosła poważne obrażenia i po przybyciu do szpitala stwierdzono zgon (The Phuket Express nie ujawnia jej nazwiska). Świadkowie powiedzieli policji, że chińska turystka przechodziła przez ulicę, gdy potrącił ją motocyklista. Policja w Chalong kontynuuje dochodzenie w celu rozważenia dalszych działań prawnych.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.