Rosjanin aresztowany w Phuket pod zarzutem prania brudnych pieniędzy

Phuket -

Na międzynarodowym lotnisku w Phuket aresztowano Rosjanina pod zarzutem prania pieniędzy.

Funkcjonariusze imigracyjni powiedzieli Phuket Express, że w piątek (7 czerwcath) wraz z policją w Kathu aresztowali 31-letniego Rosjanina w międzynarodowym terminalu przylotów na lotnisku. Jest poszukiwany w związku z wydaniem nakazu aresztowania przez Sąd Prowincji Phuket. Jest oskarżony o pranie pieniędzy i trafił do sądu prowincji Phuket.

Na chwilę obecną Rosjanin nie wydał żadnego oświadczenia. Urząd imigracyjny w Phuket nie podał więcej danych osobowych Rosjanina.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.