Kobieta aresztowana z 475 tabletkami metamfetaminy w Patongu

Patong-

W Patongu aresztowano kobietę z 475 tabletkami metamfetaminy.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że w tym tygodniu aresztowała kobietę zidentyfikowaną jedynie jako pani Somphon w wynajmowanym pokoju w Patong. Skonfiskowano u niej 475 tabletek metamfetaminy i 2.3 grama metamfetaminy w postaci kryształu.

Do aresztowania doszło po tym, jak policja w Patong otrzymała informację, że pani Somphon sprzedaje w okolicy nielegalne narkotyki. Zanim ją aresztowała, policja przeprowadziła operację użądlenia. Została zabrana na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszała zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.