Chiński maratończyk ranny w zderzeniu z motocyklem podczas maratonu w Laguna Phuket

Thalang —

5 czerwca 30 r. o godzinie 9:2024 funkcjonariusze policji Thalang odpowiedzieli na zgłoszenie o wypadku z udziałem motocykla i chińskiego maratończyka podczas Laguna Phuket Marathon 2024 na skrzyżowaniu Na Muang w Thalang na Phuket.

Po przybyciu na miejsce policja zastała przewrócony na drodze czarno-biały motocykl, podczas gdy inni maratończycy kontynuowali bieg. Według doniesień motocyklistka, publicznie identyfikowana jedynie jako pani Waranya, jechała na międzynarodowe lotnisko w Phuket, kiedy przypadkowo zderzyła się z chińskim maratończykiem, publicznie identyfikowanym jedynie jako pan Yang.
W wyniku zderzenia pan Yang doznał urazu głowy, a pani Waranya doznała obrażeń ramienia i twarzy. Służby ratunkowe Thalang przybyły natychmiast i udzieliły pierwszej pomocy na miejscu zdarzenia.
Policja w Thalang przeprowadziła wstępne dochodzenie w sprawie wypadku, po czym eskortowała panią Waranyę na komisariat w celu dalszego postępowania sądowego.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.