Trzydzieści sześć osób aresztowanych z 45,000 1 tabletek metamfetaminy i XNUMX kg metamfetaminy w Phuket

Phuket -

W sumie w ciągu jednego tygodnia w Phuket aresztowano 36 podejrzanych z 45,000 XNUMX tabletek metamfetaminy i kilogramem metamfetaminy w postaci kryształów.

Zastępca dowódcy prowincji Phuket, pułkownik Kittiphong Klaikaew, powiedział prasie, że w zeszłym tygodniu po raz pierwszy aresztowano Krita „Pana” Saelima (26 lat), Sathaphona „Boya” Srinuana (30 lat) i pani Somphon „Joy” Detdonbom (42 lata). Zatrzymano ich było 45,778 1,024.73 tabletek metamfetaminy i 1 grama metamfetaminy w postaci kryształu. Usłyszeli zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii XNUMX z zamiarem sprzedaży.

Policja kontynuowała dochodzenie, które doprowadziło do aresztowania ogółem 36 podejrzanych w wielu sieciach w ciągu zaledwie jednego tygodnia, głównie w rejonie Patong i Thalang.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.