Amerykanin zaginął po kąpieli na plaży w Phuket

Phuket -

Amerykanin zaginął po tym, jak w niedzielę (9 czerwca) pływał z rodziną w morzu na plaży w Rawai.th).

Burmistrz Rawai Aroon Solos powiedział Phuket Express. Ratownicy na plaży Nai Harn zostali powiadomieni, że trzy osoby z rodziny walczyły w morzu po tym, jak porwały je fale.

Tajlandzką żonę i dziecko udało się uratować, podczas gdy 49-letni amerykański ojciec nadal był zaginiony. Szukali go nurkowie-ratownicy, ale nie udało im się to z powodu silnego wiatru i fal. Poszukiwania kontynuowano w poniedziałek (10 czerwca).th), ale niestety uważa się, że obecnie jest to powrót do zdrowia zamiast akcji ratunkowej.

Urzędnicy z Phuket zataili nazwisko mężczyzny i jego rodziny.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.