Incydent Road Rage z udziałem kierowcy pickupa pod wpływem metamfetaminy prowadzi do aresztowania w Phuket

Phuket -

Kierowca pickupa, u którego później stwierdzono obecność metamfetaminy, został aresztowany po tym, jak groził pistoletem kierowcy ciężarówki z przyczepą podczas wściekłości na drogach w Wichit.

Policja Wichit poinformowała Phuket Express, że została powiadomiona o zdarzeniu za pośrednictwem policyjnej gorącej linii 191 w poniedziałek, 10 czerwca o godzinie 2:00 na Khwang Road. Niezidentyfikowana żona kierowcy ciężarówki z przyczepą, która była pasażerem, powiedziała policji, że jechali Chao Fa West Road w kierunku skrzyżowania Dowroong.

Biały pickup „Toyota Revo Cap” bez tablicy rejestracyjnej zderzył się z ciężarówką z przyczepą, po czym zatrzymał się przed nią. Kierowca pickupa rzekomo groził kierowcy ciężarówki z przyczepą bronią i zażądał, aby ten opuścił pojazd. Kierowca ciężarówki z przyczepą odmówił i odjechał.

Policja w Wichit natychmiast namierzyła pickupa. Kierowca został zatrzymany z niezmodyfikowaną bronią ślepą o godzinie 8:30 tego samego dnia. Wynik testu na obecność metamfetaminy był pozytywny.

„Phuket Express” zauważył, że policja w Wichit nie ujawniła żadnych danych osobowych kierowcy pickupa ani miejsca jego aresztowania.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.