Mężczyzna aresztowany w Thalang ze 141 tabletkami metamfetaminy

Thalang –

Na Sri Sunthorn aresztowano mężczyznę posiadającego 141 tabletek metamfetaminy i 6.1 grama metamfetaminy w postaci kryształu.

Policja Thalang powiedziała Phuket Express, że na początku tego tygodnia aresztowała pana Weerę, czyli 47-letniego „Bang Oopa”, przed całodobowym lokalnym sklepem spożywczym Phuket w Baan Bang Jo.

Skonfiskowano przy nim 141 tabletek metamfetaminy i 6.1 grama metamfetaminy w postaci kryształu. Został zabrany na komisariat policji w Thalang, gdzie usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.