Żółw morski, który utknął w śmieciach, uratowany na plaży w Phuket

Phuket -

Na plaży w Thalang uratowano żółwia morskiego, który utknął w sieciach rybackich.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedział Phuket Express, że we wtorek (10 czerwcath) zostali powiadomieni, że na plaży Bang Tao w Cherng Talay znaleziono wciąż żywego żółwia morskiego.

Przybyli na plażę, aby znaleźć młodego żółwia szylkretowego. Żółw utknął w połamanych sieciach rybackich. Żółw został wyciągnięty z sieci. Żółw miał 25 centymetrów szerokości, 27 centymetrów długości i ważył dwa kilogramy.

Żółw był słaby, chudy i odwodniony, miał głębokie rany na przednich, prawych i tylnych płetwach. Żółw został zabrany do Centrum Ratowania Zwierząt Zagrożonych Sireetarn Marine w celu dalszego leczenia.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.