Pięciu zagranicznych turystów zostało rannych po zderzeniu ciężarówki z minivanem w Krabi

ZDJĘCIE: Zespół ratunkowy Nuea Klong

Krabi –

Pięciu zagranicznych turystów i kierowca odnieśli obrażenia po zderzeniu ciężarówki z minivanem dzielnicy Koh Lanta.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w piątek (9 czerwca) o godzinie 11:14th) w podokręgu Klong Yang. Przybyli na miejsce zdarzenia stwierdzili, że ciężarówka z lodem zderzyła się z minivanem pasażerskim.

Pięciu zagranicznych turystów podróżujących minivanem, mimo że odpowiednie służby ratownicze nie zidentyfikowały ich na podstawie nazwiska ani narodowości, w wypadku odniosło obrażenia i zostało przewiezionych do pobliskiego szpitala. Według doniesień ranny został także kierowca minivana.

Oświadczenia osób biorących udział w wypadku nie były od razu dostępne, ale policja w Koh Lanta prowadziła dochodzenie w sprawie wypadku i ustalała możliwą winę od chwili publikacji prasy.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.