Na plaży Mai Khao znaleziono ciała obcokrajowca i Tajlandczyka

ZDJĘCIE: Zespół ratunkowy Wanlop Boonjun/Maikhao

Phuket -

W poniedziałek (17 czerwca) na plaży w Thalang znaleziono ciała obcokrajowca i Tajki.th).

Policja w Sakoo została powiadomiona o dwóch ciałach znalezionych na plaży Mai Khao o godzinie 7:15 rano. Ratownicy przybyli na plażę i znaleźli na brzegu dwa ciała Tajki i obcokrajowca.

Ciało kobiety w bikini zostało później zidentyfikowane jedynie jako 49-letnia Tajka z Surin. Zidentyfikowano później jedynie ciało mężczyzny, który miał na sobie szorty kąpielowe i był to 45-letni obywatel USA. I

Donoszono, że na plaży wywieszono czerwone flagi ostrzegające o zakazie kąpieli, ale dwójka zmarłych najwyraźniej zignorowała te flagi.

Dzień wcześniej w Phuket tragicznie utonął także Rosjanin.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.