Gwiazda włoskiego futbolu Mario Balotelli przyłapany na treningu Muay Thai w Phuket

ZDJĘCIE: Siłownia Kamala Muay Thai

Phuket —

Popularny obóz Muay Thai na plaży Kamala w Phuket opublikował zdjęcia włoskiego piłkarza „Mario Balotelli” trenującego przez tydzień na siłowni.

14 czerwca 2024 r. na Facebooku „Kamala Muay Thai” zamieścino zdjęcia 33-letniego napastnika wraz z wiadomością w języku angielskim i tajskim, która brzmiała:

„Jesteśmy podekscytowani, że trenujesz Muay Thai na naszym obozie. To zaszczyt mieć u nas gwiazdę futbolu takiego kalibru. Z niecierpliwością czekamy na wsparcie Cię w Twojej podróży i pomożemy Ci osiągnąć nowy poziom w treningu. Witamy w naszym zespole!”

Post, któremu towarzyszyły zdjęcia piłkarza, szybko zyskał uwagę fanów zarówno w Tajlandii, jak i za granicą, a wielu wyraziło swoje podekscytowanie i powitało Balotelliego w Phuket.

ZDJĘCIE: Siłownia Kamala Muay Thai
Zapisz się!
Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.