Czterech Hindusów i czterech Rosjan uratowanych na plażach Phuket

Karon –

Czterech indyjskich turystów i czterech rosyjskich turystów zostało uratowanych na plażach Karon i Patong po zignorowaniu czerwonych flag informujących o zakazie pływania.

Służby ratunkowe zostały powiadomione przez ratowników o godzinie 2:15 we wtorek (18 czerwca).th), że czterech indyjskich turystów zostało uratowanych po walce z falami.

Wszyscy, czyli dwaj mężczyźni i dwie kobiety, zostali wyciągnięci z wody przez ratowników i operatorów skuterów wodnych. Trzej z nich zostali zabrani do szpitali.

Tymczasem o godzinie 2:45 służby ratunkowe otrzymały informację, że ratownicy i operatorzy skuterów wodnych uratowali czterech rosyjskich turystów z wody na plaży Patong. Ratownicy z plaż Karon i Patong poinformowali, że na obu plażach ustawiono czerwone flagi ostrzegające o zakazie kąpieli ze względu na silne fale.

Ostatnio doszło do kilku utonięć, co widać poniżej.

Podobne artykuły:

Rosjanin utonął na plaży w Thalang.

W poniedziałek (17 czerwca) na plaży w Thalang znaleziono ciała obcokrajowca i Tajki.th).

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.