Mężczyzna aresztowany z 93 tabletkami metamfetaminy w Thalang

Thalang –

W centrum handlowym w Thalang aresztowano mężczyznę z 93 tabletkami metamfetaminy.

Urzędnicy z biura okręgowego Thalang przekazali Phuket Express, że w poniedziałek (17 czerwca brth) aresztowali podejrzanego, zidentyfikowanego jedynie jako 25-letni pan Supphawat, na parkingu w centrum handlowym w Si Sunthorn. Skonfiskowano mu 93 tabletki metamfetaminy, 124 nielegalne papierosy, motocykl i telefon komórkowy.

Został zabrany na komisariat policji w Thalang, gdzie usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży oraz posiadania papierosów niezapłaconych podatkowo. Według policji Supphawat również uzyskał pozytywny wynik testu na zawartość metamfetaminy po jeździe na motocyklu.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.