Młody Turek aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu w Patongu

Patong –

W środę (19 czerwca) w Patongu aresztowano 20-letniego tureckiego motocyklistę, który jechał pod wpływem alkoholu.th).

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że w godzinach od 2:30 do 3:00 w pobliżu ronda Dolphin przy Taweewong Road utworzyła policyjny punkt kontrolny. Na policyjnym punkcie kontrolnym zatrzymano podejrzanego mężczyznę, motocyklistę z zagranicy.

Został poddany badaniu na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. Test wykazał 57 miligrama procent alkoholu, czyli nieco więcej niż dopuszczalny limit alkoholu wynoszący 50.

Policja zidentyfikowała motocyklistę jedynie jako Turkmen, lat 19, obywatel Turcji. Został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty jazdy pod wpływem alkoholu. Nie wydał od razu oświadczenia dla mediów.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.