Sprzedawca soków Kratom aresztowany na poboczu drogi w Thalang

Thalang-

Sprzedawca Kratomu został aresztowany na kramie na poboczu drogi w Cherng Talay.

Urzędnicy z biura okręgowego Thalang powiedzieli Phuket Express, że w czwartek (20 czerwcath) o godzinie 7:35 zatrzymali Pana Dusita (odpowiedni funkcjonariusze nie podali jego wieku ani pełnego imienia i nazwiska). Został aresztowany na kramie po stronie Baan Don – Cherng Talay Road (droga nr 4030) w Cherng Talay.

Skonfiskowano mu 95 butelek soku kratomowego o pojemności 1,500 mililitrów i 29 butelek soku kratomowego o pojemności 600 mililitrów. Został zabrany na komisariat policji Cherng Talay w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

Policja ostrzega lokalnych sprzedawców w Phuket i Tajlandii, że sok Kratom znajduje się na liście kontrolowanych produktów ziołowych i żaden taki kontrolowany produkt ziołowy nie może być produkowany ani sprzedawany bez zgody tajskiej Agencji ds. Żywności i Leków.

Nie wolno również dodawać Kratom Juice jako składnika ani mieszać z inną żywnością lub sokiem w celu sprzedaży. Dlatego nawet czysty sok Kratom w butelce nie może być sprzedawany, zwłaszcza na ulicach publicznych. Każdemu, kto złamie prawo, grozi kara pozbawienia wolności od sześciu miesięcy do dwóch lat lub grzywna w wysokości od 5,000 20,000 bahtów do XNUMX XNUMX bahtów.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.