Mężczyzna aresztowany w mieście Phuket. Przejęto 900 gramów metamfetaminy

Chalong –

Zatrzymano mężczyznę w W mieście Phuket skonfiskowano 900 gramów krystalicznej metamfetaminy.

Policja prowincji Phuket powiedziała Phuket Express, że w piątek (21 czerwcast) aresztowali pana Stapata „Fluke” Kaewkhao, lat 22, z Chalong. Został aresztowany w rezydencji w podokręgu Talad Yai w mieście Phuket.

Skonfiskowano przy nim 900 gramów metamfetaminy krystalicznej. Koszt leków oszacowano na około 300,000 1 bahtów. Stapat został zabrany na komisariat policji miasta Phuket, gdzie usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii XNUMX z zamiarem sprzedaży.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.