Nastolatek z Rosji ranny od śmigła łodzi motorowej w pobliżu plaży Patong

Patong –

17-letnia Rosjanka doznała obrażeń nogi w wyniku uderzenia śrubą łodzi motorowej podczas pływania w pobliżu plaży Patong.

Policja w Patong została powiadomiona o zdarzeniu od ratowników z Patong w sobotę (29 czerwca).th). Służby ratunkowe przybyły na miejsce zdarzenia na plaży Patong w pobliżu drogi Taweewong. 17-letnia Rosjanka doznała obrażeń prawej nogi w wyniku ciężkiej rany ciętej od śruby łodzi. Została zabrana do lokalnego szpitala.

Jej imię zostało ukryte ze względu na to, że była nieletnia.

Ratownicy powiedzieli policji, że Rosjanka pływała poza strefą bezpieczeństwa. Kierowca łodzi nie mógł jej zobaczyć, gdy była blisko łodzi.

Nie podano również nazwiska kierowcy łodzi, który podobno współpracował w operacji. Nie było jasne, czy zostaną mu postawione jakiekolwiek potencjalne zarzuty prawne w związku z incydentem lub czy zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za koszty leczenia młodej kobiety.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.