Piętnaście osób uratowano po wywróceniu się łodzi rybackiej w pobliżu mostu Sarasin

Phuket -

Piętnaście osób zostało uratowanych po tym, jak łódź rybacka wywróciła się w piątek rano (5 lipca) w pobliżu Sarasin Bride.th).

Dowództwo Trzeciego Obszaru Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii zostało powiadomione o incydencie o godzinie 7:15, dziewięć mil morskich od mostu Sarasin w Mai Khao w Thalang.

Kapitan łodzi rybackiej na łodzi „Choke Chonlathorn 1” zgłosił awarię silnika łodzi i pompy wodnej. Woda przedostała się do łodzi z powodu silnego wiatru i fal.

Piętnaście osób, w tym kapitan łodzi, czekało na pomoc unoszącą się na morzu po wywróceniu się ich łodzi. Inna łódź rybacka bezpiecznie uratowała wszystkie 15 osób.

Nikt nie odniósł żadnych obrażeń.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.