Mężczyzna z Birmy poważnie ranny w wyniku napaści zbrojnej dokonanej przez rzekomego przyjaciela w Patong

Patong –

W wyniku zdarzenia mężczyzna z Birmy odniósł poważne obrażenia w czwartek (4 lipca) w Patongu został pocięty ostrym narzędziem przez swojego rzekomego przyjaciela z Birmyth) w związku ze sporem dotyczącym nielegalnych narkotyków.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że tego dnia o godzinie 10:00 aresztowała AUMĘ AYMEOO, lat 32, obywatela Birmy.

Zabrano mu miecz o długości 50 centymetrów. Tego samego dnia podejrzany rzekomo użył miecza, aby zranić 34-letniego obywatela Birmy MYAT MAW MAW w opuszczonym domu w Soi Khok Mhoo przy Sirirat Road w Patong. Ofiara doznała obrażeń głowy i klatki piersiowej głębokimi ranami ciętymi.

Zabrano go do pobliskiego szpitala.

Zatrzymanie podejrzanego zajęło policji zaledwie pół godziny. Przyznał się policji, że był zły, gdy dał ofierze pieniądze na zakup nielegalnego narkotyku. Pokrzywdzony nie podał mu jednak leku. Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że podejrzany został zabrany na komisariat w Patong, gdzie usłyszał zarzut usiłowania morderstwa.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.