Seryjna złodziejka zatrzymana w Patongu

Patong –

W końcu aresztowano seryjną złodziejkę po tym, jak okradała wiele firm w Patongu.

Nasze poprzednie historie:

Na nagraniu z kamer CCTV uchwycono złodziejkę, która rzekomo kradła gotówkę i religijny amulet.

Teraz aktualizacja:

Policja w Patong przekazała Phuket Express, że została powiadomiona o kradzieży pieniędzy z restauracji przy Ratcha Uthit 200 Pi Road o godzinie 6:10 w sobotę (6 lipca). Przybyli do restauracji i odkryli, że złodziejka nadal próbuje ukraść towar, i szybko ją zatrzymali.

Zidentyfikowano ją jedynie jako 39-letnią Sajee. Zabrano ją na komisariat policji w Patong.

Później przyznała się policji, że okradła wiele sklepów w Patongu, zwłaszcza wzdłuż plaży Patong. Kradła głównie pieniądze i celowała w miejsca, do których łatwo było się włamać. Twierdziła, że ​​potrzebuje pieniędzy, aby kupić nielegalne narkotyki i grać w gry hazardowe online (sloty automatowe).

Policja w Patong powiedziała „Phuket Express”, że łącznie 12 przedsiębiorców złożyło zgłoszenia dotyczące tego samego złodzieja.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.