Bracia Phuket aresztowani po zakłócaniu spokoju mieszkańcom miasta Phuket

Phuket-

Niedawno w mieście Phuket zatrzymano dwóch braci po wywołaniu niepokoju wśród lokalnych mieszkańców. Filmik z wydarzenia trafił do mediów społecznościowych.

Widziano, jak nietrzeźwi mężczyźni niszczyli mienie i grozili ludziom we wspólnocie Saphan Ruam w Soi Anupas Phuket Kan. Pomimo licznych wezwań policji (191) aresztowano ich dopiero w poniedziałek 8 lipca.

Władze miasta Phuket w końcu podjęły działania, aresztując pana Not (30) i pana Pui (33). Według doniesień obaj bracia mają problemy psychiczne. Zostali przewiezieni na komisariat policji miasta Phuket.

Pani Noi (73 l.), ich matka, przybyła później na komisariat policji. Poinformowała władze, że jej synowie byli wcześniej leczeni w szpitalu psychiatrycznym w Surat Thani, a teraz planują ponownie ich tam zabrać.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.