Nowe linie autobusowe łączące główne lotniska i miejsca turystyczne

KOMUNIKAT PRASOWY:

W poniedziałek (8 lipca) państwowy przewoźnik autobusowy Transport Co ogłosił, że wprowadzi usługi autobusowe do trzech głównych lotnisk zarządzanych przez Airports of Thai (AOT). Nowe trasy, które mają zostać uruchomione pod koniec roku, połączą lotniska Suvarnabhumi, Don Mueang i Phuket z portami docelowymi między prowincjami.

Według dyrektora zarządzającego Transport Co, Atthawita Rakchamroona, nadchodzące połączenia autobusowe połączą główne miasta i atrakcje turystyczne bezpośrednio z lotniskami, poprawiając dostępność do takich lokalizacji jak Pattaya, Chanthaburi, Trat, Nakhon Ratchasima i Hua Hin. Podróżni będą mieli dogodne opcje transportu do i z tych węzłów regionalnych.

Oczekuje się, że rozbudowa sieci zwiększy ruch turystyczny i pobudzi aktywność gospodarczą w województwach, co będzie zgodne z celami rządu dotyczącymi odmłodzenia lokalnej gospodarki. Atthawit zauważył, że AOT zaleciło rozpoczęcie od regularnego połączenia z lotniska w Phuket do Khao Lak w prowincji Phang Nga, aby ocenić efektywność tych połączeń.

Powyższe jest komunikatem prasowym Departamentu PR rządu Tajlandii.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.