Pasażer motocykla ranny przez rzuconą butelkę w Kathu

Kathu, Phuket-

W niedzielę wieczorem, 7 lipca, o godzinie 10:00 pan Abdulloh (25 l.) z Narathiwat jechał na motocyklu ze swoją dziewczyną, panią Jurapat (18 l.), wzdłuż Wichit Songkram Road w Kathu.

Gdy podeszli do baru, ze środka wyrzucono butelkę i uderzyła panią Jurapat w twarz, powodując jej obfite krwawienie. Pan Abdulloh natychmiast wezwał służby ratunkowe i policję.

Po przybyciu na miejsce policja przejrzała nagrania z kamer CCTV, które ujawniły sprzeczkę pomiędzy mężczyzną i kobietą w barze. Następnie mężczyzna wyrzucił butelkę piwa na zewnątrz, zanim opuścił lokal. Właścicielka baru, pani Kan, potwierdziła władzom tę sekwencję zdarzeń.

Policja nadal prowadzi dochodzenie w sprawie zdarzenia.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.