Rosjanka aresztowana w Salonie na wyspie Phangan za rzekomą nielegalną pracę

Surat Thani –

Rosjanka została aresztowana w salonie na wyspie Pha Ngan w Surat Thani za rzekomą nielegalną pracę.

Policja w Koh Pha Ngan powiedziała „Phuket Express”, że w zeszłym tygodniu aresztowała podejrzanego, u którego zidentyfikowano jedynie stwardnienie rozsiane. MARIANA, 39 lat, obywatelka Rosji, w domu w dzielnicy Baan Tai.

Do aresztowania doszło po tym, jak policja została powiadomiona przez zaniepokojonych mieszkańców, że około sześć miesięcy temu Rosjanka świadczyła usługi salonowe dla zagranicznych klientów. Przed salonem znajdował się sklep z odzieżą, który miał ukryć salon przed oczami Thais.

SM. Ustalono, że MARIANA wjechała do Tajlandii z wizą nierezydenta. Została zabrana na komisariat policji w Koh Pha Ngan, gdzie usłyszała zarzuty nielegalnej pracy.

Phuket Express zauważa, że ​​fryzjerzy i pracownicy salonów fryzjerskich są tajskim zawodem chronionym i obcokrajowcy nie mogą pracować w tej dziedzinie ani uzyskiwać na to pozwoleń na pracę.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.