Na wzgórzu Kamala przewróciła się betoniarka – WIDEO

Kamala –

Dwie osoby nie odniosły poważnych obrażeń po tym, jak w środę (10 lipca) na Kamala Hill przewróciła się ciężarówka z cementemth).

Policja w Kamali otrzymała zgłoszenie o wypadku o godzinie 3:20. Razem z Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia i zastali na drodze przewróconą ciężarówkę z cementem. Znaleziono także płynny cement rozsypany po całej drodze.

Kierowca i jego dziewczyna odnieśli jedynie lekkie obrażenia. Niezidentyfikowany kierowca powiedział policji, że w ciężarówce z cementem zepsuły się hamulce, gdy zjeżdżała ze wzgórza na zakręcie. Postanowił rozbić się o barierki przydrożne, aby uniknąć zderzenia z innymi pojazdami.

Zarówno kierowca, jak i jego dziewczyna zostali przewiezieni do pobliskiego szpitala. Na miejsce wezwano wóz strażacki, który sprząta drogę.

Policja w Kamali powiedziała „Phuket Express”, że kierowcy postawiono zarzuty lekkomyślnej jazdy i uszkodzenia mienia. Jego nazwisko nie zostało ujawnione mediom.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.