Ojczym rzekomo gwałci 10-letnią pasierbicę w Chalong

Phuket -

Ojczym rzekomo zgwałcił swoją 10-letnią pasierbicę w Chalong, dokonując szokującego przestępstwa.

Policja z Chalong poinformowała „Phuket Express” we wtorek (9 lipca).th), że pani Kan, lat 27, której nazwisko zastrzeżono ze względu na ochronę ofiary, matka 10-letniej dziewczynki, złożyła w zeszłym tygodniu zawiadomienie policji w Chalong po tym, jak została powiadomiona przez nauczyciela dziewczynki o strasznym zdarzeniu. Dziewczynka zwierzyła się nauczycielce ze gwałtu.

Nowy mąż Kan, zidentyfikowany jedynie jako 48-letni pan Montree, jest ojczymem dziewczynki. Montree jest także kierowcą w międzynarodowej szkole w Phuket. 29 czerwca rzekomo zgwałcił swoją pasierbicęth w zeszłym miesiącu w domu w Chalong.

Dziewczynka została zabrana do szpitala na kontrolę stanu zdrowia. Panu Montree postawiono zarzuty zgwałcenia dzieci poniżej 13 roku życia i nie wydał on od razu żadnego zarzutu ani oświadczenia.

Dziewczynka znajduje się obecnie pod opieką w schronisku dla dzieci i rodzin w Phuket.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.