Wspieraj nasze lokalne, samodzielne i oparte na faktach niezależne dziennikarstwo

wsparcie

Drodzy Czytelnicy,

My tutaj w Phuket Express jesteśmy prawdziwym lokalnym i regionalnym dostawcą wiadomości dla regionu Phuket w Tajlandii. Podobnie jak wielu naszych czytelników, nasi lokalni reporterzy faktycznie mieszkasz i pracujesz w okolicy i nie są dużą firmą zagraniczną ani serwisem agregującym wiadomości.

Dostępne są bezpośrednie przelewy bankowe, wysyłając do nas e-mail na

[email chroniony]

Zatrudniamy wielu lokalnych obywateli Tajlandii, którzy mieszkają i pracują w Phuket, zarówno jako freelancerzy, jak i w pełnym wymiarze godzin, aby pomóc nam w uzyskaniu TY aktualne i rzeczowe wiadomości lokalne, na których Ci zależy. Mamy własny zespół produkcji wideo, tłumaczy, weryfikatorów faktów, ankieterów, reporterów, redaktorów i fotografów, którzy pracują razem, aby dostarczyć Ci wyjątkowe i prawidłowe wiadomości z Pattayi i Tajlandii.

  Możesz dowiedzieć się więcej o nas tutaj

Wszystkie nasze treści udostępniamy bezpłatnie, bez subskrypcji i opłat. Nie agregujemy ani nie kopiujemy/wklejamy innych treści źródłowych, a wszystkie nasze materiały są albo napisane samodzielnie, albo zatwierdzone przez informacje prasowe.

Poświęcamy czas na zbadanie i ustalenie, czy wiadomości, które czytasz, są poprawne, i mamy do tego zespół osób weryfikujących fakty. W tych ciekawych czasach, w których żyjemy, należy jednak pamiętać, że zapewnianie wysokiej jakości dziennikarstwa nie jest tanie i żyjemy dzięki reklamodawcom i hojnemu wsparciu naszych czytelników.

Nie wymagamy od Ciebie niczego, jednak jeśli podobał Ci się któryś z naszych materiałów lub pomógł Ci w codziennym życiu, zapraszamy do darowizny na rzecz naszego niezależnego dziennikarstwa za pośrednictwem jednego z poniższych linków poniżej i wesprzeć nasze koszty operacyjne i personel. Serdecznie dziękujemy każdemu z naszych czytelników za wsparcie.

Nawet bardzo mała darowizna jest bardzo długa. Jeśli link nie działa dla Ciebie lub chcesz przekazać darowiznę w inny sposób, napisz do nas na adres:

[email chroniony]

lub napisz do nas Facebook.

Możesz również wesprzeć nas bezpośrednio za pośrednictwem naszej grupy członków na Facebooku i uzyskać specjalne korzyści, takie jak prywatne forum, specjalna odznaka i nie tylko. Kliknij tutaj, aby zobaczyć te szczegóły!

Mamy również program dla członków YouTube i jest to kolejny sposób na wsparcie nas. Możesz kliknąć tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Lub możesz wysłać do nas prywatnie, mamy bezpośrednie przelewy bankowe, wysyłając do nas e-mail na

[email chroniony]

Zespół wiadomości Pattaya