Bar Fire flas w Phuket i alarmuje lokalnych mieszkańców

Phuket -

  Pożar zniszczył stary bar w Phuket wczoraj po południu (4 kwietniath) przed rozprzestrzenieniem się na pobliskie budynki i zaalarmowaniem okolicznych mieszkańców. Na szczęście nie zgłoszono żadnych obrażeń.

Strażacy zostali powiadomieni o pożarze o godzinie 4:00 w barze przy Tilok Uthit Road w Talat Yai w mieście Phuket.

Strażacy z sześcioma wozami strażackimi i reporterzy z Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia i stwierdzili, że z trzypiętrowego budynku wydobywa się dużo dymu.

Prąd został wyłączony, a ruch uliczny zablokowany. Kontrola pożaru zajęła strażakom około pół godziny.

Bar w środku był całkowicie uszkodzony. Ogień rozprzestrzenił się również na pobliski salon masażu. Nie zgłoszono żadnych obrażeń.

Właściciel, którego nazwisko nie zostało ujawnione przez organy ścigania miasta Phuket, powiedział mediom TPN, że kupili stary bar i jest on remontowany, aby przekształcić go w restaurację. Podczas gdy robotnicy podłączali żelazo, pojawiło się kilka iskier, zanim złapali pianę w pobliżu i szybko się rozprzestrzenili. Robotnicy próbowali ugasić pożar za pomocą gaśnicy, ale nie udało im się, zanim wezwali pomoc.

Policja kryminalistyczna w Phuket kontynuuje dochodzenie w celu ustalenia przyczyny pożaru.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.