The-Phuket-Express-Logo-Małe

Współwłaściciel The Pattaya News, Punnipa Flowers, z szefem dystryktu Banglamung, grudzień 2019

Jesteśmy The Phuket Express/The Pattaya News.com/TPNnational.com, profesjonalnie zarządzaną iw pełni licencjonowaną przez rządową witrynę wiadomości w Tajlandii oraz całkowitą sieć mediów społecznościowych skupiającą się na lokalnych wiadomościach z siedzibą w Pattaya w Tajlandii, a także w okolicznych regionach Chon Buri, Rayong, Sattahip, Naklua, Jomtien i Banglamung. Posiadamy i działamy TPNnational.com który jest również poświęcony aktualnościom z Tajlandii. Jesteśmy również właścicielem i operatorem The Phuket Express z siedzibą w Phuket i poświęconym lokalnym i regionalnym wiadomościom z tego obszaru.

Według stanu na kwiecień 2024 r. sam nasz tajski portal społecznościowy Facebook ma około 549,000 226,000 obserwujących i polubień, co czyni go numerem jeden najczęściej obserwowanych wiadomości w okolicy. Nasz angielski Pattaya News Facebook ma około XNUMX XNUMX unikalnych użytkowników, którzy są lokalnymi mieszkańcami i stałymi turystami.

Mamy również rosnącą i aktywną obecność na Instagramie, Tiktoku, YouTube i Twitterze. Linki do wszystkich z nich można znaleźć poniżej.

Właściciele Pattaya News Adam Judd, Bryan Flowers, Punnipa Flowers oraz pracownicy burmistrza miasta Pattaya, Sontaya Kunplome w grudniu 2019 r.

Zostaliśmy założeni w grudniu 2017 r. przez Bryana Flowersa, Adama Judda i Punnipę Flowers z siedzibą w Pattaya, którzy chcieli dostarczać bezstronne, pouczające, aktualne, niezagregowane, napisane przez siebie i wywierające wrażenie wiadomości z konsekwentnymi działaniami następczymi w rejonie Pattaya i Phuket.

W roku 2024/2025 będziemy nadal się rozwijać i dalej budować nasz zespół oraz codziennie poprawiać naszą jakość i obecność.

Reklamodawcy i osoby zainteresowane potencjalną pracą u nas mogą skontaktować się z nami pod adresem [email chroniony]. Link do naszej strony z ogłoszeniami znajduje się również poniżej.

Nasi założyciele, Punnipa i Bryan Flowers oraz Adam Judd są długoletnimi i pełnoetatowymi rezydentami w okolicy Pattaya z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku Pattaya i mieszkającymi w Tajlandii. Skupiają się na dostarczaniu najwyższej jakości usług i najlepszej strony z wiadomościami dla obszaru Pattaya, a teraz obszaru Phuket i okolic. Poniżej znajdziesz zdjęcia i informacje dla naszych pisarzy i założycieli.

Współzałożyciele Pattaya News, Adam Judd, Bryan Flowers i Punnipa Flowers, wraz z pracownikami i szefem policji Pattaya, pułkownikiem Khemmarinem Pitsamai, w grudniu 2019 r.

Założyliśmy również i prowadzimy http://Thepattayanews.co.th, tajska wersja The Pattaya News. Skupiamy się na lokalnych informacjach dla Pattaya, Niezależne wiadomościami, a nie witryną typu „clickbait” lub taką, która próbuje sprzedać Ci produkty pod przykrywką wiadomości. Biegamy też Phuketdailynews.com dla wiadomości Phuket w języku tajskim. Biegamy też Thebangkoknews.com dla krajowych wiadomości w języku tajskim.

My też zakładaliśmy i projektowaliśmy www.Pattayaunplugged.com, który jest naszym działem mediów i koncentruje się na lokalnych firmach, wskazówkach, poradach, blogach, blogach i ogólnym portalu społecznościowym o tym, co dzieje się w Pattaya.

Pattaya News Założyciele i personel z zastępcą burmistrza Pattaya City ds. PR i wydarzeń Ronnakit Ekkasing w grudniu 2019 r.

Mamy dwa kanały na YouTube i jesteśmy aktywni na Facebooku Oglądaj z naszymi własnymi oryginalnymi wiadomościami i filmami w języku angielskim i tajskim, które znajdziesz tutaj:

Język angielski: https://www.youtube.com/channel/UCznGH-m-TAn2iqTYQL5yOcA

Tajski: https://www.youtube.com/channel/UCBd3VgsV9K2QecvXpHsNB2A

Staliśmy się profesjonalnymi partnerami biznesowymi w zakresie udostępniania wiadomości z Japońskim Stowarzyszeniem Pattaya w Pattaya i współpracujemy z nimi w zakresie wzajemnego publikowania wiadomości. Ich stronę internetową można znaleźć tutaj:

PJA Pattaya: https://pattayaja.com/?fbclid=IwAR1FRm1CYPKnJxuoRbdjjiESos93gPj-vdqQ0DDe82udMqWaikDMiaxwnJU

Niedawno uruchomiliśmy również wiadomości tajskie dla krajowych czytelników języka tajskiego na thebangkoknews.com. Prowadzimy także wiadomości ogólnokrajowe dla czytelników w języku angielskim pod adresem TPNnational.com. Biegamy też Phuketdailynews.com dla wiadomości Phuket w języku tajskim.

Nasze główne kontakty są następujące. Najszybciej odpowiadamy na Facebooku, ale możesz skorzystać z dowolnego z poniższych kontaktów: W przypadku kontaktów prawnych, pomocy z prawnikiem ds. dziennikarstwa śledczego, informacji prasowych oraz wniosków o sprostowanie/usunięcie, patrz: https://thephuketexpress.com/legal-help-and-press-release-contacts/

Uwaga: Jeśli chcesz zrezygnować z subskrypcji naszego biuletynu, na dole codziennego biuletynu powinien znajdować się bezpośredni link z napisem Zmodyfikuj subskrypcję, a następnie przejdź do przewijania w dół i kliknij Anuluj. Możesz zrezygnować z subskrypcji tutaj. Jeśli chcesz wyłączyć powiadomienia/alerty dotyczące artykułów na swoim komputerze, kliknij tutaj. Jeśli nadal potrzebujesz pomocy, napisz do nas [email chroniony]

Główny email: [email chroniony]

Sprzedaż/Reklama/Marketing: 0889272454, Komunikator na Facebooku, lub [email chroniony]

Facebook: https://www.facebook.com/Thepattayanews/

Tajski Facebook: https://www.facebook.com/thepattayanewsthai/

Angielski telefon: 0889272454 Tylko zapytania biznesowe dotyczące poważnych reklam (Ten numer NIE jest przeznaczony do skarg, poprawek, kwestii prawnych, porad dotyczących wiadomości, pytań, sporów ani podobnych próśb. Napisz do nas lub wyślij nam wiadomość na Facebooku dla tych.)

Telefon tajski: 0889272454 Tylko zapytania biznesowe dotyczące poważnych reklam (Ten numer NIE jest przeznaczony do skarg, poprawek, kwestii prawnych, porad dotyczących wiadomości, pytań, sporów ani podobnych próśb. Napisz do nas lub wyślij nam wiadomość na Facebooku dla tych.)

Wiadomości Google: https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMMm0kgswk_2nAw?hl=en-US&gl=US&ceid=US:en

Instagram: https://www.instagram.com/thepattayanews/#

Wątki: https://www.threads.net/@thepattayanews

Youtube w języku angielskim: https://www.youtube.com/channel/UCznGH-m-TAn2iqTYQL5yOcA

YouTube tajski: https://www.youtube.com/channel/UCBd3VgsV9K2QecvXpHsNB2A

Program wspierający YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCznGH-m-TAn2iqTYQL5yOcA/join

Tiktok angielski: https://www.tiktok.com/@thepattayanewsenglish

Tiktok tajski: https://www.tiktok.com/@thepattayanews

Twitter: https://twitter.com/The_PattayaNews

Tumblr: https://thepattayanews.tumblr.com/

Feedburner: http://feeds.feedburner.com/ThePattayaNews

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/the-pattaya-news/

Flipboard: https://flipboard.com/@thepattayanews/the-pattaya-news-2qmo724fz

Pokarm: https://feedly.com/i/feed/content/feed/http://feeds.feedburner.com/ThePattayaNews

Pinterest: https://www.pinterest.com/ThePattayaNews/thailand-news-by-the-pattaya-news/

Grupa telegramu: https://t.me/thepattayanewsofficial

Grupa linii: https://line.me/ti/g2/rdq1rcr3BlzaDyLuQ9eplw

Zareklamuj się u nas: https://thephuketexpress.com/advertise-with-us-have-us-attend-your-event/

Nasi partnerzy ubezpieczeniowi: https://thephuketexpress.com/2021/11/09/need-covid-19-travel-insurance-for-your-next-thailand-visit-here-is-a-great-option/

Nasi partnerzy w zakresie nieruchomości: Własność TPN

Nasz program wspierający Facebooka: https://facebook.com/becomesupporter/Thepattayanews/

Zapisz się do naszego bezpłatnego codziennego biuletynu: https://thephuketexpress.com/newsletter/

Dołącz do dyskusji w naszych aktywnych grupach na Facebooku!!!!
Pattaya: https://www.facebook.com/groups/438849630140035/
Kraj Tajlandii: https://web.facebook.com/groups/312587489772516

Adres biura znajduje się poniżej. Tylko po wcześniejszym umówieniu się.

Biuro prasowe Pattaya, kliknij tutaj.

Lub skontaktuj się z nami za pomocą tego formularza już teraz!

Redaktor naczelny Thepattayanews.co.th:

Pan Bank Konba

Angielski współwłaściciel: Adam Judd

Można się skontaktować przez e-mail pod adresem [email chroniony] lub pod podanym powyżej numerem telefonu do biura. Preferowany jest e-mail do pierwszego kontaktu, a następnie można umówić się na spotkanie w sprawach biznesowych.

Pełną biografię autora Adama Judda oraz kontakty osobiste można znaleźć tutaj: https://thepattayanews.com/author/users1278/

Należy pamiętać, że numery telefonów służą wyłącznie do zgłaszania poważnych próśb biznesowych związanych z reklamami, a nie skarg, pytań ogólnych czy prawnych. Proszę zobaczyć powyżej dla tego linku.

Współwłaściciel wiadomości Pattaya: Pani Punnipa Kwiaty, [email chroniony]

Pan Bank Konba i Pani Punnipa Flowers z byłym szefem policji w maju 2019 r.
×