Golf: Beautiful Thailand Swing zostanie wypuszczony na trasę ADT i MENA w Phuket w maju

PHUKET-TAJLANDIA- dołek nr 18 w Blue Canyon Country Club, Phuket, Tajlandia. Mistrzostwa Azji Tour Laguna Blue Canyon zostaną rozegrane w Blue Canyon Country Club w dniach 25-28 listopada 2021 r. Zdjęcie: Paul Lakatos/Asian Tour.

Phuket-

  Asian Development Tour (ADT) i MENA Tour wyznaczą nowy poziom w maju, kiedy wspólnie usankcjonują cztery imprezy w Phuket – które będą nazywane „Beautiful Thailand Swing”.

Cztery trzydniowe wydarzenia odbędą się w ciągu trzech tygodni w Laguna Golf Phuket i Blue Canyon Country Club, co oznacza początek nawiązywania nowych relacji między ADT i MENA Tours.

ADT zostało wznowione w zeszłym tygodniu wraz z Gurugram Challenge w Indiach, gdzie zwycięstwo odniósł amerykański Dodge Kemmer po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią.

„To kolejny ważny moment w naszym powrocie” — powiedział Cho Minn Thant, dyrektor generalny i komisarz ds. Azji Tour.

„Azjatycka trasa rozwojowa jest ważną częścią naszej architektury i chociaż zachęcające było ponowne jej wznowienie w Indiach w zeszłym tygodniu, to naprawdę ekscytujące, że teraz nabiera rozpędu i zmierza do Phuket na cztery wydarzenia z naszymi przyjaciółmi z MENA Tour ”.

W zeszłym roku Asian Tour nawiązało strategiczne partnerstwo z MENA Tour, co pomoże w stworzeniu jednej z najbardziej wszechstronnych i innowacyjnych tras rozwojowych we współczesnej grze.

„Piękna tajlandzka huśtawka” stanowi początek tego procesu.

„Jesteśmy naprawdę podekscytowani powrotem do akcji w przyszłym miesiącu. Minęło dużo czasu, ale cieszę się, że ciężka praca się opłaciła. Nasi członkowie będą mieli wiele do odegrania, ponieważ „Piękna Thailand Swing” zakończy nasz sezon 2020+, a zwycięzca „Podróży do Jordanii” 2020+ zostanie ukoronowany” – powiedział David Spencer, komisarz MENA Tour.

W przypadku „Beautiful Swing Thailand” między każdym turniejem będzie dwudniowa przerwa, a gracze z obu turniejów będą rywalizować o pulę nagród w wysokości 75,000 36 USD w każdym turnieju. Obowiązuje standardowy 50-otworowy krój XNUMX profesjonalistów i krawatów.

Turniej składający się z czterech wydarzeń rozpocznie się na Laguna Golf Phuket, a Laguna Phuket Challenge rozpocznie się 3 maja, a następnie rozpocznie się Laguna Phuket Cup, który rozpocznie się 8 maja.

Następnie gracze przejdą do Blue Canyon Classic, który odbędzie się na polu Lakes w Blue Canyon Country Club od 13 maja. Huśtawka kończy się Blue Canyon Open, który zostanie rozegrany na polu Canyon od 18 maja.

Blue Canyon Country Club i Laguna Golf Phuket z powodzeniem gościły Asian Tour Phuket Series, który oznaczał powrót Asian Tour do akcji w listopadzie ubiegłego roku. Laguna Golf Phuket to także azjatycki cel podróży, który w przeszłości gościł wiele imprez ADT.

10 najlepszych dostępnych profesjonalnych graczy z finałowej „Podróży do Jordanii” 2020+ zostanie zaproszonych do gry w kolejnych dwóch turniejach ADT po huśtawce w Tajlandii. Zwycięzca „Journey to Jordan” 2020+ otrzyma również zaproszenie do gry w jednym z nadchodzących turniejów Asian Tour „International Series” w 2022 roku.

Czołowa siódemka graczy z ostatecznego Orderu Zasługi ADT na koniec sezonu otrzyma prawa do gry podczas Asian Tour w 2023 roku.

Mistrzostwa Boonchu Ruangkit, które wygrał Pavit Tangkamolprasert z Tajlandii w styczniu 2020 r., zostaną uznane za wydarzenie otwierające nowy sezon ADT.

Poprzedni to komunikat prasowy opublikowany za pełną zgodą i autoryzacją organizacji wymienionych w materiałach PR i mediach TPN. Oświadczenia, przemyślenia i opinie organizacji biorącej udział w komunikacie prasowym są całkowicie ich własnymi i niekoniecznie muszą odzwierciedlać wypowiedzi mediów TPN i jej pracowników.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach, a od dziesięciu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany w okolicy i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dziesięciu lat. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/