Punkty kontrolne Covid, kontrole temperatury i szczepień w celu wejścia do klubów nocnych zostały usunięte w Patong

Phuket - 

  Podobno zniesiono punkty kontrolne Covid-19 między każdym końcem Bangla Rd a obowiązkową kontrolą temperatury i statusu szczepień w Patong.     

Wczoraj, 11 kwietnia, pan Weerawit Kruesombat, prezes stowarzyszenia Phuket Entertainment Business Association lub PEBA, powiadomił operatorów nocnego życia o usunięciu punktów kontrolnych Covid-19 na Bangla Rd, a także o kontroli temperatury i szczepień przed wejściem do klubów nocnych. Ogłoszenie zostało wysłane w liście do podmiotów prowadzących działalność w zakresie życia nocnego, gminy Patong, członków PEBA i prowincjonalnych agencji rządowych.

Według pana Weerawit, punkty kontrolne i obowiązkowe kontrole nie będzie już działać od jutra (11 kwietnia). „Okazałem moją wdzięczność wszystkim sektorom za współpracę” – powiedział pan Weerawit do interesariuszy.  

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Masz ogólną wskazówkę dotyczącą wiadomości, komunikat prasowy, pytanie, komentarz itp.? Nie interesują nas propozycje SEO. Napisz do nas na [email chroniony]

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.