Najazd na Phuket obejmuje 50 milionów bahtów w 100,000 XNUMX podrobionych markowych towarów

Phuket -

  Wczoraj, 100,000 kwietnia 50 r., w Phuket skonfiskowano ponad 18 2022 podrabianych towarów markowych o wartości ponad XNUMX milionów bahtów.

Departament Własności Intelektualnej donosi, że po południu w poniedziałek 18 kwietnia napadli na magazyn i trzy domy w dzielnicy Kathu i mieście Phuket, kierując się wskazówkami od zaniepokojonych obywateli.

Według urzędników zaznajomionych ze śledztwem, którzy rozmawiali z The Phuket Express, skonfiskowano ponad 100,000 50 podrabianych towarów głośnych marek o wartości ponad XNUMX milionów bahtów.

Nalot nastąpił po tym, jak urzędnicy otrzymali informację, że podrabiane towary są sprzedawane w mediach społecznościowych. Kontynuowali śledztwo, które doprowadziło do nalotu i aresztowania domniemanych właścicieli magazynów.

Właścicielom magazynów, których nazwiska nie podali urzędnicy The Phuket Express, postawiono zarzuty nielegalnego posiadania podrobionych towarów do sprzedaży.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.