Władze Phuket organizują konferencję prasową, aby ogłosić nadchodzące wydarzenie miast siostrzanych Phuket - Phang Nga od 22 kwietnia do 24 kwietnia

Thalang –

  Pan Rawat Areerob, dyrektor naczelny Prowincjonalnej Organizacji Administracyjnej w Phuket, oficjalnie ogłosił wczoraj wydarzenie miast siostrzanych Phuket – Phang Nga, mające na celu promowanie turystyki w Phuket.

Zgodnie z zapowiedziami, wydarzenie to odbędzie się w Sarasin Bridge, sub-dystrykt Mai Khao, Thalang, Phuket od 22 do 24 kwietnia z zamiarem złagodzenia obecnie stagnacji turystyki w Phuket i stworzenia dochodów dla mieszkańców.

Najważniejszym punktem, powiedział oficer, będzie zwiedzanie ośmiobocznej wieży zegarowej w stylu chińsko-portugalskim, która była jedną z głównych atrakcji Phuket. Co więcej, uczestnicy mogli również oglądać ostatnie światło dnia, które stopniowo zanikało, gdy słońce zanurzało się w Morzu Andamańskim. Funkcjonariusz powiedział, że przygotują mini balony na miejsca do selfie jako zabawne wspomnienie, które należy zachować.Dostępne będą różnego rodzaju lokalne potrawy i owoce morza, a 24 kwietnia uczestnicy będą zachęcani do kibicowania młodym, entuzjastycznym śpiewakom, którzy zmierzą się w „Phuket Singing Contest 2022”.Ponownie, wszystkie te będą otwarte dla odwiedzających Sarasin Bridge za darmo, począwszy od 22 kwietnia do 24 kwietnia o 05.00:19.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Chcesz zareklamować się u nas lub zapytać o promocję swojej firmy, wydarzenia, organizacji charytatywnej lub wydarzenia sportowego? Napisz do nas na [email chroniony]

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.