Phuket organizuje imprezę miast siostrzanych Phuket – Phang Nga na moście Sarasin, która odbędzie się od 22 kwietnia do 24 kwietnia

Thalang, Phuket –

Pan Rawat Areerob, dyrektor naczelny Prowincjonalnej Organizacji Administracyjnej w Phuket, oficjalnie otworzył wczoraj, 22 kwietnia, wydarzenie miast siostrzanych Phuket – Phang Nga.

Impreza odbyła się na moście Sarasin, sub-dystrykt Mai Khao, Thalang, Phuket, a przewodniczył jej gubernator Phuket Narong Wun Siew.


Pan Rawat stwierdził podczas otwarcia, że ​​wydarzenie w miastach siostrzanych Phuket – Phang Nga miało miejsce, ponieważ Phuket otrzymał budżet na wzmocnienie gospodarki i stymulowanie zdolności wydatkowych mieszkańców, które zostały pogorszone przez Covid-19 i niektóre przepisy. Miejmy nadzieję, że to wydarzenie przyniesie mieszkańcom wystarczające dochody, aby w przyszłości mogli ożywić Phuket w światowej klasy miasto turystyczne.


Obowiązkowym punktem tego wydarzenia była ośmiokątna wieża zegarowa — jeden ze słynnych punktów orientacyjnych Phuket w stylu chińsko-portugalskim, a także urocza, kolorowa wystawa balonów Mini Air do robienia selfie. Uczestnicy mogą również delektować się różnorodnymi potrawami od ponad 40 sprzedawców, słuchając muzyki utalentowanych artystów.


Wszystkie te będą otwarte dla zwiedzających na moście Sarasin za darmo, począwszy od 22 kwietnia do 24 kwietnia od 05.00:19.
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Śledź nas na Facebook, Twitter, wiadomości Google, Instagram, Tiktok, youtube, Pinterest, Flipboardlub Tumblr

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!
Lub, dołącz do nas na Telegramie, aby łamać alerty!

Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.