Pięć osób uratowanych z miejsca wypadku samochodowego przez dwóch przechodzących marynarzy Thai Royal Navy w Surat Thani

Surat Thani —

  Pięć osób, które utknęły w samochodzie po wypadku w Surat Thani, zostało uratowanych przez dwóch przejeżdżających marynarzy Thai Royal Navy, którzy byli w drodze do domu w poniedziałek.

Poniedziałek, 2 maja, około godziny 1.00, marynarze tajlandzkiej marynarki wojennej Wanchai Kangtin i Adisorn Praiwan z Pułku Żandarmerii Wojskowej wybierali się do swojego rodzinnego miasta, gdy na poboczu drogi w Khao Sok National natknęli się na niebieską Toyotę Fortuner. Park, Surat Thani.

Następnie funkcjonariusze poszli sprawdzić samochód i odkryli uwięzionych w nim pięć osób, trzech mężczyzn i dwie kobiety. Według zeznań kierowcy stracił on panowanie nad samochodem z powodu śliskiej drogi, co spowodowało kilkakrotne obrócenie się samochodu i rozbicie drzwi, uniemożliwiając ich otwarcie.

Funkcjonariusze musieli otworzyć drzwi po stronie kierowcy, aby uratować wszystkie pięć ofiar, ale dwoje pasażerów zostało rannych: jeden z dużym rozcięciem na plecach, a drugi z zawrotami głowy. Wszystkie ofiary zostały przeniesione do pobliskiego szpitala na leczenie i badania lekarskie dla osób zdrowych.

Dwóch marynarzy poinformowało, że Tajlandia zbliża się do pory deszczowej, więc kierowcy powinni sprawdzić swój pojazd przed wyjazdem i ostrożnie jechać. Obaj mężczyźni otrzymali szerokie pochwały w tajskich mediach społecznościowych za ich pomoc.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.