Phuket organizuje „Phuket Bike Week 2022” dla miłośników dużych rowerów i motoryzacji

Phuket -

Phuket był gospodarzem wydarzenia „Phuket Bike Week 2022, New Normal Ride Together” w dniach 13-15 maja, aby pobudzić sektor turystyczny i gospodarkę krajową, spodziewając się wygenerować ponad 200 milionów bahtów.

Natee Ratchakitprakarn, przewodniczący rady doradczej wicepremiera, przewodniczył ceremonii otwarcia w Playyard Phuket w dzielnicy Thalang w sobotę 14 maja.

W wydarzeniu bierze udział ponad 20,000 2,000 motocyklistów i ponad XNUMX rowerów ze wszystkich regionów Tajlandii, Singapuru, Malezji, Japonii, Kambodży i Wietnamu przez wszystkie trzy dni imprezy.

Wittaya Singkala, pełniąca obowiązki prezesa Stowarzyszenia Phuket Bike Week, powiedziała, że ​​działalność ma na celu promowanie turystyki z różnorodnością i kreatywnością, a także kultury wielkich motocykli i motorów. Uczestnicy mogą również cieszyć się pięknem morza i plaż Phuket, jednocześnie podnosząc jakość turystyki i podnosząc światową klasę turystyki.

Znacząca część grupy dużych rowerzystów uważana jest za wysoko wydających, co pomaga stymulować turystykę w okresie po Covid. Oczekuje się, że mogą wygenerować ponad 200 milionów bahtów, aby ożywić gospodarkę Phuket i pobliskich prowincjach.

Zastępca gubernatora Phuket, Pichet Panaphong, powiedział, że „Phuket Bike Week 2022” jest organizowany we współpracy z sektorami turystycznymi Phuket. Wydarzenie to nie tylko na dłuższą metę zwiększy turystykę w Phuket, ale trzydniowe wydarzenie wzmocni również przyjaźnie i relacje między turystami, którzy kochają duże motocykle z całego świata.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Potrzebujesz ubezpieczenia Covid-19 na następną podróż do Tajlandii? Kliknij tutaj.

Śledź nas na Facebook

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!

National News Writer w The Pattaya News od września 2020 r. do października 2022 r. Urodzona i wychowana w Bangkoku, Nop lubi opowiadać historie o swoim rodzinnym mieście słowami i obrazami. Jej doświadczenie edukacyjne w Stanach Zjednoczonych i pasja dziennikarska ukształtowały jej autentyczne zainteresowania społeczeństwem, polityką, edukacją, kulturą i sztuką.