Rumuński turysta pada na śmierć z wodospadu Na Mueang podczas robienia zdjęć na Koh Samui wczoraj po południu

Surat Thani –

23-letnia rumuńska turystka spadła na śmierć z klifu przy wodospadzie Na Mueang na Koh Samui, Surat Thani, wczoraj po południu, 14 maja.

Policja Samui rzuciła się do wodospadu Na Muang około godziny 3:00. po zaalarmowaniu o incydencie zagranicznej turystki, która została poważnie ranna po upadku z klifu na czwartym poziomie wodospadu.

Niestety, gdy przybyli funkcjonariusze i ratownicy, kobieta została uznana za zmarłą. Według jej przyjaciela, podróżowała z dwoma kolegami i poślizgnęła się podczas robienia zdjęć.

Upadła i uderzyła głową o kamień na drugim poziomie, powodując duże rany z tyłu głowy. Jej przyjaciele próbowali udzielić pierwszej pomocy, czekając na pomoc funkcjonariuszy, ale nie mogli uratować jej życia.

Urzędnicy spędzili ponad 5 godzin, usuwając jej ciało z miejsca zdarzenia przed przeniesieniem go do szpitala Koh Samui na sekcję zwłok, podczas gdy obie jej przyjaciółki zostały przesłuchane w sprawie incydentu na komisariacie policji w Samui.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach, a od dziesięciu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany w okolicy i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dziesięciu lat. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/