Trwają poszukiwania niemieckiego turysty, który zaginął w hotelu w Phuket od zeszłego poniedziałku

Phuket -

Przez siedem kolejnych dni trwały poszukiwania niemieckiej turystki cierpiącej na chorobę Alzheimera, która podobno opuściła swój hotel w dzielnicy Thalang i nie wróciła od zeszłego poniedziałku 9 maja.

Urzędnicy z powiązanych wydziałów zostali wysłani do poszukiwania 76-letniej turystki, która została zidentyfikowana jako pani Barbara Elisabeth Monika Glag Lange, której zaginięcie w hotelu zgłoszono we wczesnych godzinach poniedziałkowych.

Przeszukanie podążało śladami kobiety, która była widziana na nagraniach z kamer CCTV, ubrana w niebieską kurtkę, białą koszulę i czarne spodnie i spacerująca wzdłuż plaż Mai Khao i Nai Yang Beach.

Zastępca gubernatora Phuket, Pichet Panaphong, powiedział, że turysta przybył do Phuket 5 maja i podobno po raz pierwszy sam opuścił hotel w dzielnicy Mai Khao, ale został bezpiecznie sprowadzony z powrotem przez urzędnika.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez personel hotelu i nagraniami z monitoringu, pani Lange przeszła pieszo na południe od hotelu przez obszar podokręgu Sa Khu. Dlatego władze podzieliły się następnie na grupy i przeszukały tereny zarówno na lądzie, jak i na morzu. Do dzisiejszej operacji wysłano także helikopter ratunkowy. Władze nalegały na poszukiwania aż do znalezienia turysty.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Potrzebujesz ubezpieczenia Covid-19 na następną podróż do Tajlandii? Kliknij tutaj.

Śledź nas na Facebook

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!

National News Writer w The Pattaya News od września 2020 r. do października 2022 r. Urodzona i wychowana w Bangkoku, Nop lubi opowiadać historie o swoim rodzinnym mieście słowami i obrazami. Jej doświadczenie edukacyjne w Stanach Zjednoczonych i pasja dziennikarska ukształtowały jej autentyczne zainteresowania społeczeństwem, polityką, edukacją, kulturą i sztuką.