Phuket przedstawia wczoraj największy na wyspie ośrodek rekreacyjno-rozrywkowy „Andamanda Phuket”

Phuket -

Oficjalny park wodny „Andamanda Phuket” rozpoczął swoje otwarcie w sobotę, 21 maja, jako największe miejsce wypoczynku i rozrywki na wyspie.

Ta najnowsza atrakcja turystyczna, położona w dzielnicy Kathu, jest gotowa na przyjęcie turystów, zarówno Tajów, jak i obcokrajowców, aby odkryć zabawę i unikalny ukryty skarb Morza Andamańskiego i mitologii tajskiej pod koncepcją „Tajska legenda spotyka fantazję”.

Park rozrywki podkreśla 10,000 300 metrów kwadratowych sztucznego morza, które może wytwarzać trzymetrowe fale, idealne do całorocznego surfowania. Posiada sztuczną piaszczystą plażę o długości ponad 23 metrów, na której znajduje się XNUMX-metrowy model Khao Tapu.

Najnowsza i najdłuższa zjeżdżalnia wodna w Tajlandii znajduje się również w Andamanda Phuket, z 12 zestawami ekscytujących zjeżdżalni i 5,300 m200 powierzchni dla dzieci. Ponad XNUMX ratowników zostało przeszkolonych w ramach kursu Ellis & Associates International Lifeguard Training Program (ILTPTM) – światowej klasy amerykańskiego instytutu akredytacji bezpieczeństwa wodnego i ratownictwa.

Proudputh „Prou” Liptapanlop, dyrektor wykonawczy Proud Group, powiedział podczas ceremonii otwarcia, że ​​Andamanda Phuket będzie nową atrakcją, która będzie nie tylko parkiem wodnym, ale także największym centrum „Integrated Entertainment and Resort Destinations” w Tajlandii.

„[The Andamanda Phuket] ma być światowej klasy miejscem turystycznym, z którego mieszkańcy Phuket i Tajowie z dumą witają zarówno tajskich, jak i zagranicznych turystów z całego świata. Pomoże również przywrócić zaufanie do gospodarki turystycznej Tajlandii jako światowej klasy parku wodnego w jednym z najpopularniejszych miejsc turystycznych na świecie” – powiedział dyrektor wykonawczy.

Miękkie otwarcie rozpoczyna się dzisiaj, 22 maja. Klienci dokonujący wstępnej rezerwacji online otrzymają bilety promocyjne o wartości 850 bahtów (zwykle 1,500 bahtów) dla dorosłych i 550 bahtów (zwykle 1,000 bahtów) dla dzieci i seniorów. Bezpłatny wstęp dla dzieci do 90 cm.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Potrzebujesz ubezpieczenia Covid-19 na następną podróż do Tajlandii? Kliknij tutaj.

Śledź nas na Facebook

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!

 

National News Writer w The Pattaya News od września 2020 r. do października 2022 r. Urodzona i wychowana w Bangkoku, Nop lubi opowiadać historie o swoim rodzinnym mieście słowami i obrazami. Jej doświadczenie edukacyjne w Stanach Zjednoczonych i pasja dziennikarska ukształtowały jej autentyczne zainteresowania społeczeństwem, polityką, edukacją, kulturą i sztuką.